Oferta

Fotografia ślubna – Reportaż

Jednym z głównych elementów mojej oferty jest reportaż ślubny. Cel jaki stawiam sobie podczas fotografowania w dniu Waszego ślubu to pokazać wydarzenia w sposób kreatywny, kadrami pełnymi towarzyszących Wam emocji. Uwielbiam fotografować dobrą zabawę dlatego dynamiczne i ekspresyjne ujęcia z parkietu, to moja specjalność. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą reportażu ślubnego, zapraszam do kontaktu.

Fotografia ślubna – Sesja plenerowa

Sesja plenerowa jest doskonałym dodatkiem do reportażu ślubnego ale przede wszystkim to świetna zabawa i pamiątka na długie lata. Sesje tego typu oferuję w dwóch wariantach: standardowa i rozszerzona oraz w pakiecie z reportażem lub samą. Czy sesję plenerową zaplanować w dniu ślubu lub w innym terminie napisałem tutaj, a tu jak się do takiej sesji przygotować. Aby poznać szczegółową ofertę na realizację sesji ślubnej, zapraszam do kontaktu.

Fotografia ślubna – Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska poza świetnym zdjęciami będzie również dobrą okazją aby lepiej się poznać, a to z pewnością pozytywnie wpłynie na dalszą współpracę. Czy warto zamówić taką sesję napisałem szerzej tutaj, a tu jak się do sesji narzeczeńskiej przygotować, dla tych którzy są już zdecydowani. Sesje tego typu oferuję w dwóch wariantach: standardowa i rozszerzona, a realizuję je najczęściej we Wrocławiu jednak chętnie przyjadę do Was gdzieś dalej.

Fotografia portretowa

Jednym z elementów mojej oferty jest fotografia portretowa. Wykonuję indywidualne sesje zdjęciowe, dla par, sesje wizerunkowe, dla pracowników firm czy do Curriculum vitae. Sesja zdjęciowa może być również prezentem dla bliskiej osoby. Aby poznać szczegółową ofertę zapraszam do kontaktu.

Fotografia Chrztu

Zajmuję się realizacją reportaży z uroczystości Chrztu Świętego. Dla rodziców i całej rodziny jest to bardzo ważne wydarzenie dlatego zawsze z pełnym zaangażowaniem wykonuję reportaże, które oddadzą emocje uczestników i ciekawie przedstawią istotne momenty. Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa podczas takiego wydarzenia napisałem więcej tutaj. Aby poznać szczegóły oferty fotografowania Chrztu oraz dostępne warianty, zapraszam do kontaktu.

fotografia ślubna wrocław
Menu