Oferta

Fotografia ślubna – Reportaż

Jednym z głównych elementów mojej oferty jest reportaż ślubny. Cel jaki stawiam sobie podczas fotografowania w dniu Waszego ślubu, to pokazać wydarzenia w sposób kreatywny, w kadrach pełnych towarzyszących Wam emocji. Uwielbiam fotografować dobrą zabawę, dlatego dynamiczne i ekspresyjne ujęcia z parkietu, to moja specjalność. Standardowo oferowany przez mnie reportaż zdjęciowy trwa 12 godzin i zawiera przynajmniej 400 obrobionych zdjęć. Jestem z Wami od przygotowań, poprzez ceremonię ślubną w kościele/USC, aż do oczepin. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą reportażu ślubnego, zapraszam do kontaktu.

Fotografia ślubna – Sesja plenerowa

Sesja plenerowa to nie tylko idealny dodatek do reportażu ślubnego, ale również ciekawe doświadczenie, dobra zabawa i wyjątkowa pamiątka na długie lata. Sesje tego typu oferuję w dwóch wariantach: standardowy w cenie gdzie otrzymacie 40 obrobionych i wyretuszowanych fotografii oraz rozszerzony gdzie otrzymacie 70 fotografii. Aby poznać szczegółową ofertę na realizację sesji ślubnej, zapraszam do kontaktu.

Fotografia ślubna – Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to świetna okazją aby lepiej się poznać, co z pewnością pozytywnie wpłynie na dalszą współpracę i sprawi, że obecność aparatu nie będzie dla Was w jakikolwiek sposób stresująca. Sesje tego typu oferuję w dwóch wariantach: standardowy gdzie otrzymacie 30 obrobionych i wyretuszowanych fotografii oraz rozszerzony gdzie otrzymacie 50 fotografii. Sesja narzeczeńska może być zamówiona w pakiecie z reportażem lub samodzielnie. Aby poznać szczegółową ofertę na realizację sesji narzeczeńskiej, zapraszam do kontaktu.

Słowniczek pojęć dla Młodej Pary

Jeśli któryś z terminów użytych w ofercie dotyczącej fotografii ślubnej spotkasz pierwszy raz lub jest on dla Ciebie niejasny, to zapewne jego definicję znajdziesz tutaj: Oferta fotografii ślubnej – Słowniczek pojęć dla Młodej Pary

Fotografia portretowa | Fotografia eventowa

Jednym z elementów mojej oferty jest fotografia portretowa i eventowa. Wykonuję indywidualne sesje portretowe, sesje zdjęciowe dla par, sesje wizerunkowe, zdjęcia pracowników firm, a także fotografie do Curriculum vitae. Realizuję również reportaże zdjęciowe z wydarzeń firmowych i eventów. Więcej na temat fotografii eventowej: Fotograf eventowy Wrocław. Aby poznać szczegółową ofertę, zapraszam do kontaktu.

Fotografia Chrztu

Obok fotografii ślubne zajmuję się również realizacją fotograficznych reportaży z Chrztu Świętego. Relacje zdjęciowe z tego rodzaju uroczystości oferuję w dwóch wariantach: standardowy gdzie otrzymacie 40 fotografii wykonanych podczas mszy i ceremonii chrztu oraz rozszerzony gdzie otrzymacie 100 fotografii z przygotowań (opcjonalnie), ceremonii i przyjęcia. Aby poznać szczegółową ofertę, zapraszam do kontaktu.