Oferta

Fotografia ślubna – Reportaż

Jednym z głównych elementów mojej oferty jest reportaż ślubny. Cel jaki stawiam sobie podczas fotografowania w dniu Waszego ślubu, to pokazać wydarzenia w sposób kreatywny, w kadrach pełnych towarzyszących Wam emocji. Uwielbiam fotografować dobrą zabawę, dlatego dynamiczne i ekspresyjne ujęcia z parkietu, to moja specjalność. Standardowo oferowany przez mnie reportaż zdjęciowy trwa 12 godzin i zawiera 300 obrobionych zdjęć. Jestem z Wami od przygotowań, poprzez ceremonię ślubną w kościele/USC, aż do oczepin. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą reportażu ślubnego, zapraszam do kontaktu.

Fotografia ślubna – Sesja plenerowa

Sesja plenerowa to nie tylko idealny dodatek do reportażu ślubnego, ale również ciekawe doświadczenie, dobra zabawa i wyjątkowa pamiątka na długie lata. Sesje tego typu oferuję w dwóch wariantach: standardowy gdzie otrzymacie 30 obrobionych i wyretuszowanych fotografii oraz rozszerzony gdzie otrzymacie 60 fotografii. Sesja ślubna może być zamówiona w pakiecie z reportażem lub samodzielnie. Aby poznać szczegółową ofertę na realizację sesji ślubnej, zapraszam do kontaktu.

Fotografia ślubna – Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to świetna okazją aby lepiej się poznać, co z pewnością pozytywnie wpłynie na dalszą współpracę i sprawi, że obecność aparatu nie będzie dla Was w jakikolwiek sposób stresująca. Sesje tego typu oferuję w dwóch wariantach: standardowy gdzie otrzymacie 20 obrobionych i wyretuszowanych fotografii oraz rozszerzony gdzie otrzymacie 40 fotografii. Sesja narzeczeńska może być zamówiona w pakiecie z reportażem lub samodzielnie. Aby poznać szczegółową ofertę na realizację sesji narzeczeńskiej, zapraszam do kontaktu.

Słowniczek pojęć dla Młodej Pary

Jeśli któryś z terminów użytych w ofercie dotyczącej fotografii ślubnej spotkasz pierwszy raz lub jest on dla Ciebie niejasny, to zapewne jego definicję znajdziesz tutaj: Oferta fotografii ślubnej – Słowniczek pojęć dla Młodej Pary

Fotografia portretowa

Jednym z elementów mojej oferty jest fotografia portretowa. Wykonuję indywidualne sesje portretowe, sesje zdjęciowe dla par, sesje wizerunkowe, zdjęcia pracowników firm, a także fotografie do Curriculum vitae. Sesja zdjęciowa może być również zamówiona jako prezent. Aby poznać szczegółową ofertę, zapraszam do kontaktu.

Fotografia Chrztu

Obok fotografii ślubne zajmuję się również realizacją fotograficznych reportaży z Chrztu Świętego. Relacje zdjęciowe z tego rodzaju uroczystości oferuję w dwóch wariantach: standardowy gdzie otrzymacie 40 fotografii wykonanych podczas mszy i ceremonii chrztu oraz rozszerzony gdzie otrzymacie 100 fotografii z przygotowań (opcjonalnie), ceremonii i przyjęcia. Aby poznać szczegółową ofertę, zapraszam do kontaktu.