Zdjęcia do CV z dojazdem – Wrocław

Wygodnie i szybko zrealizowane profesjonalne sesje zdjęciowe z dojazdem

Potrzebujesz profesjonalnych fotografii do swojego CV, ale nie masz czasu pojechać do fotografa? Nic straconego! Mam dla Ciebie wygodne rozwiązanie - sesja zdjęciowa do CV z dojazdem. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną aby ustalić dogodny termin, a ja przyjadę pod wskazany adres w celu realizacji sesji zdjęciowej.

Dojazd jest bezpłatny na terenie Wrocławia. Sesja zdjęciowa może odbyć się w domu, w pracy lub gdziekolwiek indziej. Dysponuję profesjonalnym mobilnym studiem fotograficznym, za pomocą którego jestem w stanie zrealizować sesję zdjęciową praktycznie w każdej lokalizacji tworząc odpowiednie warunki oświetleniowe tak aby zdjęcia wyglądały jak fotografie wykonane w stacjonarnym studiu zdjęciowym. Używany przez mnie sprzęt zasilany jest w pełni z akumulatorów więc dostęp do prądu z sieci nie jest wymagany. Aby rozstawić sprzęt oświetleniowy i tło potrzebna będzie przestrzeń około 2x3m.

Dlaczego warto umówić się na profesjonalną sesje zdjęciową do CV:
- Wszystkie zdjęcia zostaną obrobione i kompleksowo wyretuszowane, co oznacza m.in. niwelację niedoskonałości skóry i delikatną poprawę kształtów sylwetki
- Podczas trwania sesji wykonuję zdjęcia w kilkunastu wariantach po czym wspólnie wybieramy najlepsze ujęcia
- Zdjęcia przekazywane są w formie plików JPG więc można je wykorzystać do prezentacji siebie nie tylko w CV ale również na portalach typu LinkedIn czy Facebook.
- Sesje można zamówić do domu lub biura o dowolnej porze dnia co sprawia, że taki sposób jest wygodny i szybki
- Profesjonalne zdjęcia w CV zwiększają szansę na znalezienie lepszej pracy.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na sesję - zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Sesja zdjęciowa do cv Wrocław · Zdjęcia do cv Wrocław · Fotografia wizerunkowa · Fotograf Wrocław sesja · Sesja biznesowa Wrocław · Sesja biznesowa we Wrocławiu · Sesja zdjęciowa · Biznesowa sesja fotograficzna Wrocław · Fotograf Wrocław · Sesja wizerunkowa Wrocław · Kreatywne zdjęcia do cv · Fotograf Wrocław sesja