Fotograf ślubny Wrocław

Cześć! Cieszę się, że poszukując fotografa ślubnego trafiliście właśnie do mnie. W zdjęciach ślubnych najważniejsze są dla mnie momenty, uczucia, gesty, emocje i ludzie. Pokazuję wydarzenia bez ingerencji w ich przebieg. Jako fotograf ślubny jestem dla Was aby przedstawić Waszą historię w kadrach. Chcę aby moje zdjęcia ślubne wypełnione były Waszymi emocjami, uśmiechami Waszych gości i oddawały klimat miejsca, w którym będziecie bawić się na Waszym przyjęciu weselnym. Realizując reportaż ślubny jestem z Wami podczas przygotowań, ceremonii i zabawy weselnej. Pracuję przede wszystkim we Wrocławiu i okolicach, ale chętnie wykonam dla Was fotografie ślubne na terenie całej Polski.

Jeżeli poszukujecie fotografa z Wrocławia na Wasz ślub, obejrzyjcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin poprzez formularz kontaktowy.
Czekam na Waszą wiadomość!

Portfolio – Fotograf ślubny Wrocław

Przykładowe realizacje reportaży ślubnych Wrocław

Sesja ślubna Wrocław

Poza reportażem chciałbym zaoferować Wam również sesję ślubną. Zdjęcia możemy zrealizować w plenerze lub w atrakcyjnych wnętrzach ale poza wyjątkowym tłem chciałbym na tych fotografiach pokazać Wasze uczucia, emocje które towarzyszą Wam kiedy spoglądacie na siebie. Bardzo zależy mi na autentyczności moich fotografii i chcę aby zdjęcia jakie otrzymacie z Waszej sesji ślubnej były czymś wyjątkowym. Jeżeli zastanawiasz się kiedy umówić się na sesję ślubną, to więcej przeczytasz tutaj: Sesja plenerowa w dniu ślubu – wady i zalety, a więcej o przygotowaniach do samej sesji ślubnej napisałem tutaj: Jak przygotować się do sesji ślubnej.

Sesja narzeczeńska Wrocław

Jeżeli przed obiektywem nie czujecie się komfortowo ale jednak zależy Wam aby te ważne chwile w Waszym wspólnym życiu były uwiecznione na zdjęciach, to zapraszam na sesje narzeczeńską. Z doświadczenia wiem, że takie sesje to świetna pamiątka dla przyszłej Pary Młodej i swojego rodzaju rozgrzewka przed Waszym wielkim dniem. Więcej na temat sesji narzeczeńskiej przeczytasz tutaj: Sesja narzeczeńska – 5 powodów, dla których warto się zdecydować.

Poradniki ślubne dla przyszłej Pary Młodej

Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie. Wszystko przecież musi być zapięte na ostatni guzik, ustalone i zaplanowane. Jeżeli jesteście na etapie wyboru fotografa ślubnego, zastanawiacie się czy warto zorganizować sesję plenerową lub sesje narzeczeńską, to mam dla Was kilka wpisów na tematy dotyczące organizacji ślubu od strony fotograficznej. Mam nadzieje, że pomoże Wam to podjąć właściwą decyzje odnośnie zdjęć ślubnych.

Polecany fotograf ślubny Wrocław Jacek Kawecki – Opinie

Pozytywne opinie klientów są dowodem na to, że dałem z siebie 110% aby wykonać moją pracę jak najlepiej. Jako fotograf ślubny chcę abyście byli zadowoleni z efektu końcowego, ale również aby każde nasze spotkanie było miłym doświadczeniem. Zobacz co piszą o mnie moi klienci w zakładce: Opinie

fotografia ślubna wrocław
Menu