Fotografia wizerunkowa, do CV i zdjęcia biznesowe Wrocław

Fotografia wizerunkowa jest bardzo ważnym elementem pomagającym zbudować obraz kompetentnego, godnego zaufania profesjonalisty dbającego o każdy szczegół. Przyszli kontrahenci na pewno chętniej nawiążą z Tobą współpracę jeśli wywrzesz na nich pozytywne wrażenie już na wstępie. Bez względu na zawód jaki wykonujesz, wizerunek podkreślający pewną siebie postawę, przedstawiający Ciebie jako eksperta i profesjonalistę godnego zaufania będzie bezcennym atutem. Indywidualna sesja wizerunkowa w zależności od potrzeb może mieć charakter formalny lub bardziej kreatywny. Zdjęcia tego typu mogą przedstawiać liderów organizacji, menedżerów, a także twórców, artystów czy specjalistów.

Czym jest fotografia wizerunkowa

W większości przypadków są to zdjęcia portretowe, ale fotografia wizerunkowa obejmuje także ujęcia przedstawiające Twoje otoczenie zawodowe, ludzi z którymi pracujesz i Twoją firmę od środka. Zdjęcia wizerunkowe są elementem komunikacji z przyszłymi kontrahentami, które mają wzbudzić ich zaufanie i przychylność. Fotografia biznesowa może być stosowania zarówno w Internecie, ale także w przestrzeni publicznej poza nim.

Zdjęcia realizowane są za pomocą mobilnego studia u klienta w domu lub biurze. Bezpłatny dojazd na terenie Wrocławia.
Zapraszam do rezerwacji terminu poprzez formularz kontaktowy.

Zdjęcia do CV

Profesjonalnie wykonane zdjęcie do CV pozwoli Ci efektywnie i szybko znaleźć pracę, a także wyróżni Twój życiorys na tle pozostałych kandydatów. Zdjęcia z sesji zdjęciowej tego typu mogą zostać użyte również na portalach społecznościowych Facebook, LinkedIn czy GoldenLine. Zdjęcia do CV mają najczęściej charakter formalny, ale w zależności od profesji można przedstawić osobę fotografowaną nieco bardziej kreatywnie i niekonwencjonalnie.

Dlaczego warto umówić się na profesjonalną sesje zdjęciową do CV?

- Wszystkie zdjęcia zostaną obrobione i kompleksowo wyretuszowane co oznacza m.in. niwelację niedoskonałości skóry i delikatną poprawę kształtów sylwetki
- Podczas trwania sesji wykonuję zdjęcia w kilkunastu wariantach po czym wspólnie wybieramy najlepsze ujęcia
- Zdjęcia przekazywane są w formie plików JPG więc można je wykorzystać do  prezentacji siebie nie tylko w CV, ale również na portalach typu LinkedIn czy Facebook.
- Sesje można zamówić do domu lub biura o dowolnej porze dnia co sprawia, że taki sposób jest wygodny i szybki

Zdjęcia realizowane są za pomocą mobilnego studia u klienta w domu lub biurze. Bezpłatny dojazd na terenie Wrocławia.
Zapraszam do rezerwacji terminu poprzez formularz kontaktowy.

fotografia ślubna wrocław
Menu