Fotografia wizerunkowa, do CV i zdjęcia biznesowe Wrocław

Fotografia wizerunkowa jest bardzo ważnym elementem pomagającym zbudować obraz kompetentnego, godnego zaufania profesjonalisty dbającego o każdy szczegół. Przyszli kontrahenci na pewno chętniej nawiążą z Tobą współpracę jeśli wywrzesz na nich pozytywne wrażenie już na samy początku. Bez względu na zawód jaki wykonujesz, wizerunek podkreślający pewną siebie postawę, przedstawiający Ciebie jako eksperta i profesjonalistę godnego zaufania będzie bezcennym atutem. Indywidualna sesja wizerunkowa w zależności od potrzeb może mieć charakter formalny lub bardziej kreatywny. Zdjęcia tego typu mogą przedstawiać liderów organizacji, menedżerów, a także twórców, artystów czy specjalistów.

Czym jest fotografia wizerunkowa

W większości przypadków są to zdjęcia portretowe, ale foto grafia wizerunkowa obejmuje także ujęcia przedstawiające Twoje otoczenie zawodowe, ludzi z którymi pracujesz i Twoją firmę od środka. Zdjęcia wizerunkowe są elementem komunikacji z przyszłymi kontrahentami, które mają wzbudzić ich zaufanie i przychylność. Fotografia biznesowa może być stosowania zarówno w Internecie, ale także w przestrzeni publicznej poza nim. Dzięki sesji wizerunkowej każdy specjalista będzie kojarzony z profesjonalizmem i jakością.

Dlaczego warto zamówić sesję wizerunkową

Zrealizowałem już dziesiątki sesji wizerunkowych dla specjalistów, menażerów i twórców. Posiadając odpowiednie doświadczenie i umiejętności jestem w stanie zaoferować Ci w pełni profesjonalną sesję wizerunkową. Skupiam się na najmniejszych szczegółach aby finalne zdjęcia były na najwyższym poziomie, dopracowane i przestawiające osobę fotografowaną z jak najlepszej strony. Dzięki formule w jakiej realizuję sesje wizerunkowe, oszczędzam Twój czas. Zdjęcia wykonuję za pomocą mobilnego studia u klienta w domu lub w biurze więc nie musisz tracić czasu na podróż do mnie przez zakorkowany Wrocław. Bez dodatkowych kosztów na terenie Wrocławia przyjadę do Ciebie w umówione miejsce, o ustalonej godzinie i wykonam profesjonalną wizerunkową sesję zdjęciową za pomocą mobilnego studia.


Zapraszam do rezerwacji terminu poprzez formularz kontaktowy.

Sesja zdjęciowa do CV

Profesjonalnie wykonane zdjęcie do CV pozwoli Ci efektywnie i szybko znaleźć pracę, a także wyróżni Twój życiorys na tle pozostałych kandydatów. Zdjęcia z sesji zdjęciowej tego typu mogą zostać użyte również na portalach społecznościowych Facebook, LinkedIn czy GoldenLine. Zdjęcia do CV mają najczęściej charakter formalny, ale w zależności od profesji można przedstawić osobę fotografowaną nieco bardziej kreatywnie i niekonwencjonalnie.

Dlaczego warto umówić się na profesjonalną sesje zdjęciową do CV?

- Wszystkie zdjęcia zostaną obrobione i kompleksowo wyretuszowane co oznacza m.in. niwelację niedoskonałości skóry i delikatną poprawę kształtów sylwetki
- Podczas trwania sesji wykonuję zdjęcia w kilkunastu wariantach po czym wspólnie wybieramy najlepsze ujęcia
- Zdjęcia przekazywane są w formie plików JPG więc można je wykorzystać do prezentacji siebie nie tylko w CV, ale również na portalach typu LinkedIn czy Facebook.
- Sesje można zamówić do domu lub biura o dowolnej porze dnia co sprawia, że taki sposób jest wygodny i szybki

 

Zdjęcia realizowane są za pomocą mobilnego studia u klienta w domu lub biurze. Bezpłatny dojazd na terenie Wrocławia.

Zapraszam do rezerwacji terminu poprzez formularz kontaktowy.

Fotografia biznesowa Wrocław · Sesja biznesowa we Wrocławiu · Fotograf Wrocław · Sesja zdjęciowa · Sesja zdjęciowa do cv Wrocław · Zdjęcia biznesowe Wrocław · Fotografia korporacyjna Wrocław · Sesja wizerunkowa Wrocław · Sesja fotograficzna · Kreatywne cv · Zdjęcia biznesowe · Portret biznesowy Wrocław