Albumy ślubne

Wyjątkowa oprawa dla zdjęć wyjątkowych chwil

Zdjęcia w formie elektronicznych obrazów to nasza codzienność. Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania fotografii na ekranie tak bardzo, że zapominamy o zdjęciach drukowanych, z którymi możemy obcować w rzeczywistym świecie. Fotoalbumy to idealna forma prezentacji zdjęć z reportażu ślubnego i sesji ślubnej. Całość zamknięta w estetycznej oprawie, wewnątrz skrywa Wasze najważniejsze wspomnienia.

Prosta oferta

Wychodzę z założenia, że podczas organizacji ślubu macie naprawdę dużo spraw do załatwienia. Jest to czas podejmowania wielu decyzji dlatego moja oferta jest prosta i przejrzysta abyście nie musieli zastanawiać się nad wyborem spośród nadmiernej ilości opcji. W ofercie znajdziecie Fotoalbumy o wielkości 30x20cm. Do wyboru jest cieńszy 20 stronnicowy i grubszy 40 stronnicowy wariant. Zrezygnowałem z Fotoksiążek ponieważ znakomita większość par i tak wybierała Fotoalbumy na swoje ślubne zdjęcia z uwagi na ich sztywne karty i możliwość ich rozłożenia na płasko, co pozwala na wygodną prezentacje zawartości.

Dodatkowo jeśli zdecydujecie się przy zawarciu umowy na zestaw trzech Fotoalbumów, otrzymacie ode mnie atrakcyjny rabat.
Zdjęcia w takiej oprawie będą świetnym podziękowaniem dla Waszych rodziców.

Albumy pokazowe zawsze zabieram ze sobą na spotkanie z parami zainteresowanymi skorzystaniem z mojej oferty fotografii ślubnej dlatego jeśli chcecie zobaczyć je na żywo, to zapraszam serdecznie na spotkanie. Chętnie spotkam się z Wami na kawę gdzieś we Wrocławiu. Jeżeli chcielibyście zapoznać się ze szczegółową ofertą lub macie do mnie po prostu pytanie, zapraszam do wysłania wiadomości poprzez formularz w zakładce Kontakt.