Fotograf Wrocław

Fotografia ślubna, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie, fotografia wizerunkowa i okolicznościowa

Jeżeli szukasz fotografa z Wrocławia, to jesteś w odpowiednim miejscu. Od wielu lat fotografuję w stolicy Dolnego Śląska. Oczywiście nie ograniczam się tylko do Wrocławia, ale często moi klienci są właśnie z tego pięknego miasta. Moja specjalizacja to fotografia ślubna, dlatego bardzo wiele prezentowanych przeze mnie ujęć przedstawia dwoje zakochanych ludzi i ich historie. Poza tym realizuję również zdjęcia z innych uroczystości okolicznościowych takich jak chrzty czy wydarzenia firmowe lub sesje portretowe dla pracowników. Zachęcam do odwiedzenia mojego bloga gdzie prezentuję ostatnio zrealizowane zdjęcia. Aby otrzymać szczegółową ofertę i zapoznać się z dostępnymi wariantami realizacji zdjęć, zapraszam do kontaktu.

Przykładowe realizacje reportaży ślubnych we Wrocławiu

Jako fotograf ciągle poszukuję we Wrocławiu nowych miejsc na realizację sesji zdjęciowych. W ten sposób udało mi się dotrzeć do bardzo ciekawych lokalizacji w tym pięknym mieście ale sesje ślubne to nie tylko Wrocław. Tak naprawdę jadę tam gdzie jest coś ciekawego i czasem są to naprawdę długie podróże. Miejsce i światło na sesji ślubnej, to oczywiście ważne kwestie ale najważniejsze jest aby pokazać naturalność, emocje i relacje między dwojgiem ludzi. Zdjęcia z sesji ślubnej mają być romantyczne. Jeżeli szukasz fotografa z Wrocławia, który tworzy właśnie takie ujęcia, to zapraszam do kontaktu.

Przykładowe sesje ślubne we Wrocławiu

Sesja narzeczeńska poza pamiątką w postaci świetnych zdjęć jest też okazją aby lepiej poznać się z fotografem co z pewnością pozytywnie wpłynie na dalszą współpracę podczas reportażu ślubnego i sesji poślubnej, a same zdjęcia można wykorzystać w zaproszeniach bądź jako prezent dla rodziców. Może to być też coś całkowicie osobnego jak prezent na rocznicę czy po prostu wspólna sesja z partnerem i spędzenie razem czasu. Dlaczego warto zorganizować taką sesję napisałem tutaj. Jeżeli szukacie fotograf z Wrocławiu, który zrealizuje dla Was sesję narzeczeńską, to zapraszam do kontaktu.

Przykładowe realizacje sesji narzeczeńskich we Wrocławiu

Chrzest święty jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla rodziców dziecka, ale także dla całej rodziny. Fotografie z chrztu będą stanowić jedną z najważniejszych pamiątek rodzinnych, dlatego uwiecznienie tych chwil warto powierzyć doświadczonemu fotografowi. Jego obecność pozwoli stworzyć pamiątkę, dzięki której dzień uroczystości chrztu świętego pozostanie na zawsze w pamięci rodziców, a dziecku umożliwi odtworzenie związanych z tym wydarzeniem wspomnień w przyszłości. Jako fotograf pracuje z boku nie przeszkadzając, ale jednocześnie jestem w centrum wydarzeń aby uchwycić w kadrze najważniejsze momenty uroczystości chrztu. Doświadczenie w fotografowaniu uroczystości chrztów pozwala mi w kreatywny sposób stworzyć fotografie, które będą pamiątką na długie lata. Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa na chrzest z Wrocławia, zapraszam do kontaktu.

Przykładowe realizacje reportażu z uroczystosci Chrztu we Wrocławiu

Wizerunkowe sesje zdjęciowe i sesje do CV dla osób indywidualnych oraz dla firm realizuję u klienta w biurze/domu. Dysponuję mobilnym studiem fotograficznym, za pomocą którego jestem w stanie zrealizować sesję zdjęciową praktycznie w każdej lokalizacji tworząc odpowiednie warunki oświetleniowe, tak aby zdjęcia wyglądały jak fotografie wykonane w stacjonarnym studiu zdjęciowym. Wszystko to w przyjemnej i miłej atmosferze. Podczas każdej sesji zdjęciowej staram się przedstawić fotografowane osoby jak najkorzystniej. Dojazd jest bezpłatny na terenie Wrocławia. Więcej informacji tutaj. Aby otrzymać szczegółową ofertę, zapraszam do kontaktu.

Przykładowe realizacje sesji portretowych do CV i wzierunkowych

Przykładowe realizacje sesji portretowych do CV i wzierunkowych

We Wrocławiu znajduje się naprawdę wiele ciekawych miejsc gdzie można zrealizować sesje zdjęciowe. O istnieniu niektórych z tych lokalizacji nie miałbym pojęcia pewnie do tej por gdyby nie to, że jako fotograf nieustannie staram się powiększać moją listę miejsc, w których realizuję zdjęcia. Część z tych lokalizacji opisałem na moim blogu w dwóch wpisach ilustrowanych zdjęciami z wykonanych wcześniej sesji zdjęciowych.

Ciekawe miejsca na zdjęcia we Wrocławiu

Fotograf Wrocław · Zdjęcia Wrocław · Sesja zdjęciowa Wrocław · Fotograf ślubny Wrocław · Fotograf we Wrocławiu · Fotograf Dolny Śląsk · Sesja fotograficzna Wrocław · Fotografia ślubna Wrocław · Sesja narzeczeńska Wrocław · Sesja portretowa Wrocław · Fotograf na Chrzest Wrocław