Fotografia ślubna Wrocław

Dzięki za odwiedzenie mojej strony. Skoro tu jesteś to znaczy, że najprawdopodobniej szukasz fotografa ślubnego. Ja nazywam się Jacek i chciałbym zaoferować Ci zdjęcia, w których najważniejsze są emocje i ludzie. Pokazuję wydarzenia bez ingerencji w ich przebieg. Chcę aby moje zdjęcia wypełnione były Waszymi emocjami, uśmiechami gości, a także oddawały klimat miejsca, w którym będziecie bawić się na Waszym przyjęciu weselnym. Pracuję przede wszystkim we Wrocławiu i okolicach, ale chętnie wykonam dla Was fotografie ślubne na terenie całej Polski.

Jeżeli poszukujecie fotografa z Wrocławia na Wasz ślub, obejrzyjcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin poprzez formularz kontaktowy.
Czekam na Waszą wiadomość!

Przykładowe realizacje reportaży ślubnych Wrocław

Sesja ślubna Wrocław

Poza reportażem chciałbym zaoferować Ci również sesję ślubną w plenerze lub w atrakcyjnych wnętrzach. Poza wyjątkowym tłem chciałbym na tych fotografiach pokazać Wasze uczucia, emocje które towarzyszą Wam kiedy spoglądacie na siebie. Bardzo zależy mi na autentyczności moich fotografii i chcę aby zdjęcia, które otrzymacie były wyjątkowe.

Sesja narzeczeńska Wrocław

Jeżeli przed obiektywem nie czujecie się komfortowo ale jednak zależy Wam aby te ważne chwile w Waszym wspólnym życiu były uwiecznione na zdjęciach, to zapraszam na sesje narzeczeńską. Z doświadczenia wiem, że takie sesje to świetna pamiątka dla przyszłej pary młodej i dobry moment aby oswoić się z byciem fotografowanym. Jest to też okazja abyśmy lepiej poznali się przed Waszym wielkim dniem :)

Poradniki ślubne dla przyszłej Pary Młodej

Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie. Wszystko przecież musi być zapięte na ostatni guzik, ustalone i zaplanowane. Jeżeli jesteście na etapie wyboru fotografa ślubnego, zastanawiacie się czy warto zorganizować sesję plenerową lub sesje narzeczeńską, to mam dla Was kilka wpisów na tematy dotyczące organizacji ślubu od strony fotograficznej. Mam nadzieje, że pomoże Wam to podjąć właściwą decyzje odnośnie zdjęć ślubnych.

fotografia ślubna wrocław
Menu