Fotografia portretowa Wrocław

Zapraszam na profesjonalną portretową sesję zdjęciową. Sesja zdjęciowa może odbyć w się plenerze we Wrocławiu lub w ciekawym wnętrzu. Istnieje także możliwość wykonania sesji zdjęciowej u Ciebie w domu. Na zdjęcia wystarczy zabrać ze sobą dobry humor, a ja zajmę się całą resztą. Nie jest wymagane doświadczenie w pozowaniu. Wszystkie niezbędne wskazówki i rady przekazuję przed sesją, tak aby osobę fotografowaną przedstawić w jak najkorzystniejszy sposób, zachowując przy tym naturalność. Sesję portretową można podarować komuś jako prezent w formie zaproszenia. Zdjęcia realizuję na terenie Wrocławia i okolic, ale istnieje możliwość dojazdu. Aby poznać szczegółową ofertę na realizację zdjęć portretowych zapraszam do kontaktu.

Ciekawe miejsca na zdjęcia we Wrocławiu

We Wrocławiu znajduje się naprawdę wiele ciekawych miejsc gdzie można zrealizować sesje zdjęciową. O istnieniu niektórych z tych lokalizacji nie miałbym pojęcia pewnie do tej por gdyby nie to, że jako fotograf nieustannie staram się powiększać moją listę miejsc, w których realizuję zdjęcia. Część z tych lokalizacji opisałem na moim blogu we wpisach ilustrowanych zdjęciami z wykonanych wcześniej sesji zdjęciowych.

Indywidualna sesja zdjęciowa Wrocław · Fotografia portretowa Wrocław · Sesja portretowa Wrocław · Zdjęcia portretowe Wrocław · Fotografia portretowa Sesja fotograficzna · Fotograf we Wrocławiu · Profesjonalna sesja zdjęciowa · Sesja fotograficzna Wrocław