Fotograficzne podsumowanie roku 2023

Przyszedł czas na fotograficzne podsumowanie minionego roku. Jest to już 7 podsumowanie z rzędu i pewnego rodzaju tradycja na moim blogu. Sezon 2023 to zrealizowane 23 reportaże ślubne. Większość z nich miały miejsce we Wrocławiu i jego okolicach ale byłem też w Kielcach, Piotrkowie Trybunalskim i Tarnowie. Najczęściej odwiedzanymi miejscami przy okazji fotografowania weselnych przyjęć w ubiegłym sezonie były Art Hotel we Wrocławiu i Hotel Azyl w Kątach Wrocławskich. W tych miejscach gościłem wiele razy i to nie tylko w 2023, ale również w poprzednich latach. Poza miejscami dobrze mi znanymi fotografowałem również po raz pierwszy w Chacie nad Sztolnią w Bystrzycy Górnej, Perle Zachodu w Siedlęcinie oraz w Starym Spichlerzu w Suchym Dworze. Jeśli chodzi o sesje ślubne to wykonałem ich w liczbie 14. Moja ulubiona sesja poślubna to: Sesja ślubna – Klaudia & Piotrek | Góra Zborów. Nie dość, że sesję realizowałem w pięknym miejscu i o idealnej do zdjęć złotej godzinie, to jeszcze współpracując z bardzo sympatyczną Klaudią i Piotrkiem. Przy okazji sesji ślubnych byłem również w miejscach mi znanych, a były to: Kolorowe Jeziorka, Opactwo Cystersów w Lubiążu, Dolina Baryczy, Ostrów Tumski, Park Bukowiec oraz Dziki Wodospad w Karpaczu. W zeszłym roku sesje narzeczeńskie zrealizowałem jedynie w liczbie 4, ale za to jedna z nich była nietypowa ze względu na porę roku. Była to zimowa sesja narzeczeńska Karoliny i Pawła w Górach Sowich, zaraz po bardzo obfitych opadach śniegu. Na zdjęcia pojechaliśmy wcześnie rano licząc na ciepłe promienie wschodzącego słońca. Okolica była jednak cała we mgle, co finalnie okazało się niemniej atrakcyjne jak wschód słońca. Zdecydowanie warto rzucić okiem na zdjęcia z tej sesji: Zimowa sesja narzeczeńska – Karolina & Piotr | Góry Sowie. Myślę, że warto wspomnieć także o sesji narzeczeńskiej na dziedzińcu Biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego, którą miałem przyjemność zrealizować dla mega wesołej Pauli i Grześka. Ich zdjęcia znajdziecie tutaj: Sesja narzeczeńska – Paula & Grzesiek | Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu. Poza fotografią ślubną realizuję zdjęcia z uroczystość chrztów. W minionym roku fotografowałem 7 takich ceremonii. Wykonałem również relacje z imprez urodzinowych, imprez firmowych, w tym jedną na której niespodzianką wieczoru był Stachursky, a także wiele sesji zdjęciowych do CV, wizerunkowych i innych.

Dziękuję wszystkim korzystającym z moich usług za zaufanie, za to że mogłem przygotować dla Was relacje zdjęciowe z jakże ważnych wydarzeń w Waszym życiu. Dziękuję za miła współpracę i że wracacie do mnie na kolejne sesje zdjęciowe lub abym wykonał dla Was zdjęć na kolejnej ważnej dla Was uroczystości. Dziękuję, że polecacie mnie swojej rodzinie i znajomym. Dzięki Wam wciąż mogę być fotografem i niezmiennie od wielu lat sprawia mi to przyjemność. Przygotowałem dla Was zestaw ujęć, które wybrałem specjalnie na okoliczność podsumowania roku 2023. Jeszcze raz dziękuję i miłego oglądania :)

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany lub udostępniany (wymagane) *

    Zobacz również:

    Zobacz również:

    Zdjęcia na ślub Wrocław · Fotograf na wesele Wrocław · Fotografia ślubna Wrocław · Fotograf Wrocław · Fotograf na ślub Wrocław · Fotograf weselny Wrocław · Dobry fotograf Wrocław · Sesja ślubna Wrocław · Sesja zdjęciowa · Fotograf Dolny Śląsk · Fotograf ślubny Wrocław