Fotograficzne podsumowanie roku 2022

Rok 2022 za nami, a więc czas na fotograficzne podsumowanie. Tradycyjnie po raz 6 z rzędu przygotowałem dla Was garść informacji co działo się u mnie w zeszłym sezonie ślubnym. Wszystko to ilustrowane dość obszernym zestawem kadrów wykonanych właśnie w 2022. Jest to pierwszy od wybuchu pandemii sezon ślubny gdzie można było zapomnieć praktycznie o jakichkolwiek obostrzeniach, co zaowocowało na pewno spokojniejszym jego przebiegiem. Nie było gorączkowego przekładania terminów, a Młode Pary spokojnie mogły zająć się przygotowaniami związanym z dniem ślubu bez obaw, że wprowadzone na ostatnią chwilę obostrzenia pokrzyżują im plany. Powoli wraca też do normy rozpiętość sezonu ślubnego, który zaczyna zahaczać o te chłodniejsze miesiące i tak pierwszy reportaż ślubny w 2022 roku zrealizowałem już w marcu, a ostatni przypadł na grudzień. W minionym sezonie ślubnym oddałem łącznie 18 461 gotowych fotografii. Największą część tego stanowiło 25 relacji zdjęciowych z uroczystości ślubnych z czego 13 z nich było uroczystościami ślubu cywilnego, ale tylko 2 z nich odbyły się w Urzędach Stanu Cywilnego. Wszystkie pozostałe 11 miało przeważnie miejsce gdzieś w pięknych okolicznościach przyrody na terenie obiektów, w których organizowane były przyjęcia weselne.

Bycie fotografem ślubnym wiąże się z bliższymi i dalszymi podróżami związanym właśnie z realizacją reportaży i sesji ślubnych. Jak zawsze duża część fotografowanych przeze mnie ślubów odbyła się we Wrocławiu lub jego okolicach, ale nie tylko. W minionym sezonie ślubnym byłem również w Legnicy, Nysie, Szklarskiej Porębie, Brzegu Dolnym, Stroniu Śląskim, Gliwicach i Pile. Moim ulubionym reportażem ślubnym ze wszystkich jakie wykonałem w 2022 roku jest : Reportaż ślubny – Martyna & Karol | Legnica. W zeszłym sezonie wykonałem 14 sesji ślubnych, z czego jedynie 6 odbyło się na łonie natury. Pozostałe sesje miały miejsce m.in. w Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim, Zespole pałacowo-parkowy w Krowiarkach czy Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Moją ulubioną sesją zdjęciową minionego sezonu jest: Sesja narzeczeńska – Dorota & Patryk | Park Szczytnicki zrealizowana o wschodzie słońca. Poza zleceniami ślubnymi realizuję również reportaże zdjęciowe z uroczystości chrztów i w minionym roku było ich 11. Niemal od początku 2022 rok zacząłem używać do fotografowania drona. Wprowadza to trochę świeżości do realizowanych przez mnie zleceń i jednocześnie sprawia, że moja praca sama w sobie jest jeszcze bardziej ciekawa. Zdjęcia i nieco więcej w tym temacie zajdziecie we wpisie na blogu: Fotografia ślubna z drona.

Na zakończenie tradycyjnie chciałbym podziękować wszystkim, którzy skorzystali z moich usług w roku 2022. Dziękuję za zaufanie jakim obdarzyliście mnie zlecając wykonanie zdjęć z uroczystości ślubów, chrztów i wszystkich innych sesji zdjęciowych jakie miałem przyjemność dla Was realizować. Miniony rok był 6 sezonem ślubnym od kiedy jedyną moją pracą jest fotografia. Od początku mojej działalności zrealizowane reportaże z uroczystości ślubnych można liczyć już w setkach. Niezmiennie wszystko to dzięki tym, którzy zdecydowali się na współpracę ze mną. Bardzo Wam dziękuję jeszcze raz i zapraszam do obejrzenia kadrów z 2022 roku.

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany lub udostępniany (wymagane) *

    Zobacz również:

    Zobacz również:

    Zdjęcia na ślub Wrocław · Fotograf na wesele Wrocław · Fotografia ślubna Wrocław · Fotograf Wrocław · Fotograf na ślub Wrocław · Fotograf weselny Wrocław · Dobry fotograf Wrocław · Sesja ślubna Wrocław · Sesja zdjęciowa · Fotograf Dolny Śląsk · Fotograf ślubny Wrocław