Fotograficzne podsumowanie roku 2021

Czas na fotograficzne podsumowanie roku. Tym razem temat ogarnąłem wcześniej i jeszcze przed końcem lutego mam dla Was podsumowanie moich fotograficznych poczynań w sezonie 2021. Byłem przekonany, że w zeszłym roku zakończy się rozdział pod tytułem Covid, ale mamy 2022 i kolejną falę, szczepionkę itd. także jeszcze trochę to potrwa niestety. Ubiegłoroczny sezon ślubny był nieco spokojniejszy niż ten w 2020. Obyło się w większości bez przekładania terminów i pokaźnej kolekcji aneksów do podpisanych wcześniej umów na biurku. Początek był lekko opóźniony przez obowiązujące obostrzenia, ale za to wszystkie śluby zaplanowane na koniec sezonu mogły się odbyć bez problemów jeżeli chodzi o restrykcje. Jako podsumowanie przygotowałem dla Was garść informacji obrazujących to co robiłem w zeszłym sezonie oraz całkiem pokaźną kolekcję ciekawych kadrów z minionego sezonu ślubnego. Mam nadzieję, że przeglądając te zdjęcia chociaż na chwilę poczujecie klimat i emocje jakich jestem świadkiem realizując zdjęcia dla moich par.

W roku 2021 zrealizowałem 27 reportaży ślubnych w większości we Wrocławiu i jego okolicach, ale miałem też okazję pojechać między innymi do Katowic, Gniezna, Opola, Legnicy, Jeleniej Góry, Nysy i Lwówka Śląskiego. Pośród 27 sfotografowanych ślubów, 17 z nich było ślubami kościelnymi, a pozostałe 10 ślubami cywilnymi. We wrocławskim Urzędzie Stanu Cywilnego odbyło się 7 z 10 tych uroczystość. W zeszłym roku wykonałem 21 sesji ślubnych i aż 15 z nich odbyło się na łonie natury. Najbardziej popularnym miejscem na sesje ślubne ze wszystkich jakie odwiedziłem w zeszłym roku był Park Bukowiec. Jedną z 3 sesji z tej lokalizacji możecie zobaczyć na blogu: Sesja ślubna – Monika & Krystian | Park Bukowiec. Na uwagę zasługuje również sesja zdjęciowa Agnieszki i Mateusza w przepięknej jesiennej scenerii jaką przygotowała dla nas natura w Dolinie Baryczy: Jesienna sesja ślubna – Agnieszka & Mateusz | Dolina Baryczy.

Podsumowując chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy zaufali mi i powierzyli zadanie wykonania zdjęć z uroczystości ślubnych, chrztów i wszystkich innych sesji zdjęciowych. Cieszę się, że mogłem być z Wami podczas tych ważnych momentów, tworzyć dla Was obrazy, które teraz przywołują wspomnienia. Mam nadzieję, że przygotowując kolejne podsumowanie, pandemia będzie już wspomnieniem. Mojej działalności jako fotograf ślubny udało się przetrwać w tych trudnych czasach i to jest już sukces. Oczywiście wszystko to za sprawą ludzi, którym moja estetyka oraz fotograficzne oko przypadły do gustu i zdecydowali się na współpracę ze mną. Wielkie dzięki za to, że wciąż mogę robić to co sprawia mi przyjemność i daje satysfakcję – tak trzeba żyć :) Na koniec zostawiam Was z serią wybranych kadrów z 2021 roku.

2 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany lub udostępniany (wymagane) *

  • Remigiusz17 kwietnia 2022 - 12:43

    Świetne podsumowanie roku, mnóstwo emocji. gratulacje. OdpowiedźAnuluj

  • Marek17 maja 2022 - 08:32

    Ciekawe kadry. Widać indywidualny styl i świetne kolory. Super!OdpowiedźAnuluj

Zobacz również:

Zobacz również:

Zdjęcia na ślub Wrocław · Fotograf na wesele Wrocław · Fotografia ślubna Wrocław · Fotograf Wrocław · Fotograf na ślub Wrocław · Fotograf weselny Wrocław · Dobry fotograf Wrocław · Sesja ślubna Wrocław · Sesja zdjęciowa · Fotograf Dolny Śląsk · Fotograf ślubny Wrocław