Fotograficzne podsumowanie roku 2019

Nadszedł czas na fotograficzne podsumowanie minionego roku. Był to dość intensywny i pracowity okres, który wzbogacił moje portfolio o kolejne interesujące kadry. Zrealizowane zdjęcia i nowe doświadczenia w ubiegłym sezonie sprawiły, że coraz lepiej rozumiem światło i udaje mi się je wykorzystać bardziej efektywnie i efektownie. Moje reportaże ślubne stały się jeszcze bardziej obfite w emocje, a sesje ślubne i narzeczeńskie bardziej klimatyczne. Jednym słowem jest coraz lepiej. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim moim parom, klientom i każdemu kto przyczynił się do tego, że moja pasja do fotografii jest jednocześnie moją pracą. Bardzo dziękuję za opinie jakie otrzymałem od Was. Życzę każdemu aby mógł robić w życiu to co kocha, to co daje mu przyjemność i satysfakcję.

W tym podsumowaniu chciałbym zaprezentować Wam kilkanaście moich ulubionych kadrów wykonanych w 2019 roku. Oprócz tego będzie trochę ciekawostek przedstawionych w liczbach na temat mojej pracy. Więcej ciekawych kadrów możecie zobaczyć przeglądając niedawno zaktualizowane portfolio. Takie fotograficzne podsumowania robię już trzeci raz. Jeżeli chcesz zobaczyć poprzednie, to tutaj jest: Fotograficzne podsumowanie roku 2017 i Fotograficzne podsumowanie roku 2018.

W minionym sezonie ślubny zrealizowałem 24 reportaże ślubne i 20 sesji ślubnych. Dla moich par ślubnych wykonałem również 7 sesji narzeczeńskich. Poza fotografią ślubną zrealizowałem też 9 reportaży z uroczystości chrztów i jeszcze 18 innych zleceń dla firm i osób indywidualnych. Łączna liczba wszystkich fotografii jakie wykonałem w zeszłym roku to 96 215 ujęć. W roku 2019 fotografowałem głownie we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku oraz w województwie opolskim, wielkopolskim i śląskim. Najczęściej odwiedzamy przez mnie obiektem organizującym przyjęcia weselne był Dwór Korona Karkonoszy. Byłem tam 3 razy w tym roku i tyle samo razy odwiedziłem Opactwo Cystersów w Lubiążu gdzie zrealizowałem najwięcej sesji ślubnych.

W poprzednim roku portal PlanujemyWesele wyróżnił jedno z moich zdjęć w kategorii reportaż: TOP 10 zdjęć w kategorii: reportaż – sierpień 2019 Ten sam portal opublikował również artykuł o jednej z par, dla których zrealizowałem reportaż ślubny. Moje zdjęcia posłużyły do ilustracji artykułu opowiadającego o tym jak się poznali i o ich przygotowaniach do ślubu: Szkolna miłość z happy endem. Przy współpracy z portalem Wesel z klasą powstał artykuł ale tym razem na moim blogu. Tekst opowiada o Wrocławiu jako miejscu na sesje ślubne ilustrowany moimi fotografiami: Zachwycający Wrocław i zakochana Para Młoda – Najpiękniejsze miejsca na sesję plenerową! Jako jeden z wrocławskich fotografów chcę aby moje prace przyczyniały się do ciągłego podwyższania poziomu usług fotograficznych w tym rejonie Polski.

1 komentarz
Dodaj komentarz...

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany lub udostępniany (wymagane) *

Zobacz również:

Zobacz również:

Zdjęcia na ślub Wrocław · Fotograf na wesele Wrocław · Fotografia ślubna Wrocław · Fotograf Wrocław · Fotograf na ślub Wrocław · Fotograf weselny Wrocław · Dobry fotograf Wrocław · Sesja ślubna Wrocław · Sesja zdjęciowa · Fotograf Dolny Śląsk · Fotograf ślubny Wrocław