Fotograficzne podsumowanie roku 2018

Nadszedł czas na kolejne podsumowanie. Rok 2018 był równie pracowity co poprzedni, a głównym tematem moich zdjęć była fotografia ślubna ale nie tylko ona. Tak jak wcześniej tym razem też przygotowałem kilka liczb i zdjęcia. Udało mi się osiągnąć jeden ważny cel. Moje prace stały się lepsze niż rok wcześniej co oznacza, że jako fotograf ślubny rozwijam swoje umiejętności. Na tym bardzo mi zależało, tym bardziej że progres po pewnym czasie fotografowania zwalnia i jest coraz mniej zauważalny. Bardzo cieszą mnie pozytywne opinie moich par. Z tego płynie prawdziwa satysfakcja w fotografii ślubnej i motywacja do dalszych działań dlatego jest to dla mnie niezmiernie ważne. W tym miejscu chciałbym kolejny raz podziękować wszystkim, dla których mogłem zamknąć w kadrze trochę wspomnień. Dziękuję za wspólnie spędzony czas w dniu ślubu, dobrą zabawę podczas sesji ślubnych i narzeczeńskich.

W roku 2018 zrealizowałem 28 reportaży ślubnych co oznacza, że byłem świadkiem najważniejszej uroczystości w życiu 28 par. Pamiętam wszystkie te emocje, które im towarzyszyły. Raz była to radość, raz łzy szczęścia ale za każdym razem coś bardo ważnego. W 2018 reportaże ślubne wykonywałem głównie w okolicach Wrocławia. Byłem też w Łodzi, Kaliszu, Zgorzelcu i Warszawie. Najbardziej pracowitym miesiącem pod względem reportaży ślubnych był sierpień gdzie było ich 6.

Na drugim miejscu w moim rankingu znajdują się sesje ślubne, których wykonałem w 2018 roku tyle samo co w przednim czyli 23. Byłem przy tej okazji w różnych pięknych miejscach. Miałem okazję odwiedzić Politechnikę Warszawską, Łazienki Królewskie, Dolinę Baryczy i Zespół pałacowo-parkowy w Krowiarkach. Odkryłem też trochę ciekawych miejsc w samym Wrocławiu. Najpopularniejsze miejsce na sesje plenerowe dla mich par był w 2018 Karpacz gdzie byłem 3 razy, z czego raz o wschodzie słońca.

Sesji narzeczeńskich w roku 2018 zrealizowałem połowę mniej niż w roku 2017. Było ich jedynie 11 ale wiem, że każda z nich spowodowała, że kolejne spotkania owocowały lepszymi zdjęciami. Dobry kontakt jest bardzo istotny. Takie sesje to też okazja aby zwyczajnie pogadać. Czasem coś jeszcze ustalamy odnośnie dnia ślubu albo rozmawiamy o trwających przygotowaniach związanych z weselem. Sesje narzeczeńskie realizuję najczęściej we Wrocławiu i tutaj jestem w stanie doradzić parom gdzie można znaleźć jakieś ciekawe miejsca.

Poza fotografią ślubną, sesjami ślubnymi, reportażami i sesjami narzeczeńskimi fotografuję czasem inne uroczystości. Jedną z takich okazji jest ceremonia Chrztu. W roku 2018 wykonałem ich 5.

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany lub udostępniany (wymagane) *

    Zobacz również:

    Zobacz również:

    Zdjęcia na ślub Wrocław · Fotograf na wesele Wrocław · Fotografia ślubna Wrocław · Fotograf Wrocław · Fotograf na ślub Wrocław · Fotograf weselny Wrocław · Dobry fotograf Wrocław · Sesja ślubna Wrocław · Sesja zdjęciowa · Fotograf Dolny Śląsk · Fotograf ślubny Wrocław