fotografia ślubna wrocław

Referencje

fotograf ślubny wrocław opinie

Alicja & Marek

Polecamy Jacka z całego serducha! Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, reportażu ślubnego przepiękne a z pleneru po prostu magia! Współpraca z Jackiem to sama przyjemność, już po sesji narzeczeńskiej wiedziałam, że Jacek to był mój najlepszy wybór dot. fotografa w tym najważniejszym dla nas dniu :) Doceniamy również niezmiernie to, że dla Jacka nie stanowiło żadnego problemu wyjazd o 3 w nocy na sesję plenerową i praktycznie całodniowa sesja w górach. Dziękujemy Ci jeszcze raz za wszystko! Będziemy Cię polecam wszystkim naszym znajomym! :)

fotograf ślubny wrocław opinie

Maja & Patryk

Jacek to profesjonalista! Jest niesamowicie skromnym człowiekiem z ogromnym talentem co przekłada się na jego twórczość! A przede wszystkim.. to dobry człowiek i genialny fotograf, aż chce się dla niego pozować. I znosić mrówki, błoto, gałęzie, kilometry pokonane dla TEGO zdjęcia ;) nie przeszkadza mu nawet chrumkający buldog psujący romantyczne scenerie i wygłupy Młodej.. polecam! Widzimy się na chrzcinach Naszego przyszłego potomka :)

Milena & Tomasz

Jestem fanką zdjęć Jacka od bardzo dawna, a już w momencie rezerwacji terminu wiedziałam że będziemy zadowoleni. Po samym ślubie i weselu byliśmy wręcz "porażeni" Jego profesjonalizmem. Był cały czas obok uwieczniając każdy moment tak ważnego dla nas dnia. Podczas sesji plenerowej miał głowę pełną pomysłów, ale też słuchał i był otwarty na to co zaproponowaliśmy. Jednak efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy zachwyceni. Podsumowując jeżeli poszukujecie fotografa, który jest profesjonalny, zaangażowany i chcecie mieć stuprocentową pewność, że będziecie zadowoleni z jego usług oraz nie denerwować się chociaż w tym jednym aspekcie :) to Jacek jest najlepszym wyborem jakiego możecie dokonać.

fotograf ślubny wrocław opinie

Joanna & Andrzej

Zanim trafiliśmy na Jacka zdążyliśmy przejrzeć kilkanaście jak nie kilkadziesiąt ofert i zdjęć innych fotografów. Jedynie zdjęcia Jacka zapadły nam w pamięć i za każdym razem wracaliśmy do nich. W odróżnieniu od niektórych fotografów Jacek skupia się na ludziach i to oni zawsze grają główną rolę na zdjęciach a tło jest tylko podkreśleniem. Piękna kolorystyka zdjęć, nie przesadzona. Każde zdjęcie jest dopracowane i nie mieliśmy wrażenia, że któreś jest słabe. Przede wszystkim u Jacka można liczyć też na taktowność, luźną i wesołą atmosferę :) Lepiej trafić nie mogliśmy. Polecamy i to bardzo ;)

fotograf ślubny wrocław opinie

Janka & Kamil

Mija 4 miesiąc od najważniejszego dnia w życiu - naszego ślubu i wciąż z żoną wracamy do tamtych chwil. Dzięki wspaniałej pamiątce jaką se relacje z ślubu i sesji w postaci zdjęć możemy to sobie odtworzyć codziennie. To wszystko dzięki zdjeciom Jacka. Na jego fotografie trafiliśmy dzięki znajomym. Spodobała nam się relacja z ich ślubu. Zwłaszcza dobre ujęcia i piękne kolory. Po krótkim namyśle zdecydowaliśmy, że to Jacek uwieczni nasze weselne wspomnienia. Kontakt z Jackiem przebiegał zawsze konkretnie i bezproblemowo. Dużo dała nam dodatkowa sesja narzeczeńska. Jacek rozluznia atmosferę i szybko zabiera się do pracy. To była nasza pierwsza poważna sesja i szybko okazało się, że nie ma sie czego bać. Efekt? Kilkanaście fajnych ujęć w centrum naszego Wrocławia. Kilka miesięcy później nadszedł czas wesela. W trakcie robienia zdjęć Jacek był dlas zupełnie "niewidoczny". Nie wiem nawet kiedy i skąd namierzał nas obiektywem efektem czego jest masa świetnych ujęć oddających nasze emocje i zabawę gości. Jako osoby wymagające i dbające o szczegóły możemy szczerze polecić Jacka. Dzięki!

fotograf ślubny wrocław opinie

Aleksandra & Tomasz

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanej usługi. Atmosfera pracy profesjonalna i sympatyczna. Znakomite ujęcia i świetna technika obróbki zdjęć. Polecamy ;)

fotograf ślubny wrocław opinie

Justyna & Jakub

Jacek! Przesympatyczny człowiek z aparatem w ręce, który za pomocą migawki robi magię! Po sesji narzeczeńskiej, Jacek został naszym gościem na weselu. Już nie możemy się doczekać kolejnej sesji!

fotograf ślubny wrocław opinie

Monika & Mariusz

Jacek był naszym pierwszym wyborem na zrobienie reportażu ślubnego. Nie mogliśmy lepiej trafić. Pięknie uchwycił te chwile. Świetnie bawiliśmy się na sesji narzeczeńskiej i plenerowej. Serdecznie polecamy, nie będziecie żałować!

fotograf ślubny wrocław opinie

Iwona & Mateusz

Zleciliśmy Panu Jackowi wykonanie reportażu ślubnego. To była dobra decyzja. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Zdjęcia bardzo ładne w fajnym klimacie. Ma pomysł na ciekawe ujęcie, widać że stoi za tym duże doświadczenie. Super kontakt. Miły i uczciwy człowiek. Serdecznie polecam!

fotograf ślubny wrocław opinie

Joanna & Piotr

Jacek to profesjonalista przez wielkie P! To, że potrafi uchwycić idealny moment oraz doskonale oprawić zdjęcie można zobaczyć na stronie. Warto jednak wspomnieć o podejściu Jacka, z którym od pierwszego spotkania złapaliśmy wspólny język. Przyjazna atmosfera sprawiła, że na sesji czuliśmy się swobodnie i naturalnie! Gorąco polecam!

fotograf ślubny wrocław opinie

Joanna & Andrzej

Jacek to nie tylko świetny fotograf, ale też fajny człowiek. Bez problemu można się z nim dogadać, na sesji wiedział jak nas ustawić, żeby to dobrze wyglądało na zdjęciach. Do tego ładnie i szybko je obrobił. Widać, że to co robi sprawia mu przyjemność, a dzięki luźnej atmosferze, którą wprowadza, zdjęcia wychodzą naturalnie. Dziękujemy za piękną pamiątkę ślubu i bardzo polecamy innym parom!

fotografia ślubna wrocław
Menu