Fotografia ślubna Wrocław

Oferta

Fotografia ślubna – Reportaż

Jednym z głównych elementów mojej oferty jest reportaż ślubny. Cel jaki stawiam sobie podczas fotografowania w dniu Waszego ślubu to pokazać wydarzenia w sposób kreatywny, kadrami pełnymi towarzyszących Wam emocji. Chcę abyście oglądając gotowe zdjęcia uśmiechali się. Reportaż ślubny realizuję na podstawie indywidualnej wyceny więc aby poznać szczegółową ofertę zapraszam do kontaktu. Do każdego pełnego reportażu na rok 2017 sesja narzeczeńska gratis!

Fotografia ślubna – Sesja plenerowa

Sesja plenerowa jest doskonałym dodatkiem do reportażu ślubnego ale przede wszystkim to świetna zabawa i pamiątka na długie lata. Pomogę Wam wybrać miejsce i udzielę niezbędnych wskazówek podczas zdjęć.

Fotografia ślubna – Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska poza świetnym zdjęciami da nam okazję aby lepiej się poznać, a to z pewnością pozytywnie wpłynie na dalszą współpracę. Zdjęcia z sesji przed ślubem można wykorzystać w zaproszeniach bądź jako prezent dla rodziców.

Fotografia portretowa

Jednym z elementów mojej oferty jest fotografia portretowa. Wykonuję indywidualne sesje zdjęciowe, dla par, sesje wizerunkowe, dla pracowników firm czy do Curriculum vitae. Sesja zdjęciowa może być również prezentem dla bliskiej osoby. Aby poznać szczegółową ofertę zapraszam do kontaktu.

Fotografia okolicznościowa

Wykonuję także reportaże z różnego typu ważnych uroczystości takich jak Chrzest święty.

Menu