fotografia ślubna wrocław

Fotograf ślubny Wrocław

W zdjęciach ślubnych najważniejsze są momenty, uczucia, gesty, emocje i ludzie. Pokazanie wydarzeń bez ingerencji w ich przebieg. Jako fotograf ślubny jestem dla Was aby dokumentować Waszą historię na zdjęciach. Chcę aby moje zdjęcia ślubne wypełnione były Waszymi emocjami, uśmiechami Waszych gości i oddawały klimat miejsca, w którym będziecie bawić się na Waszym przyjęciu weselnym. Podczas realizacji reportażu ślubnego jestem z Wami podczas przygotowań, ceremonii i zabawy weselnej. Pracuję przede wszystkim we Wrocławiu i okolicach, ale chętnie wykonam dla Was fotografie ślubne na terenie całej Polski. Jeżeli poszukujecie fotografa na Wasz ślub, obejrzyjcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin.

Przykładowe realizacje reportaży ślubnych

Poza reportażem chciałbym zaoferować Wam również sesję ślubną. Zdjęcia możemy zrealizować w plenerze lub w atrakcyjnych wnętrzach ale poza wyjątkowym tłem chciałbym na tych fotografiach pokazać Wasze uczucia, emocje które towarzyszą Wam kiedy spoglądacie na siebie. Bardzo zależy mi na autentyczności moich fotografii i chcę aby zdjęcia jakie otrzymacie z Waszej sesji ślubnej były czymś wyjątkowym. Jeżeli zastanawiasz się kiedy umówić się na sesję ślubną, to więcej przeczytasz tutaj: Sesja plenerowa w dniu ślubu – wady i zalety, a więcej o przygotowaniach do samej sesji ślubnej napisałem tutaj: Jak przygotować się do sesji ślubnej.

Przykładowe realizacje sesji ślubnych

Jeżeli przed obiektywem nie czujecie się komfortowo ale jednak zależy Wam aby te ważne chwile w Waszym wspólnym życiu były uwiecznione na zdjęciach, to zapraszam na sesje narzeczeńską. Z doświadczenia wiem, że takie sesje to świetna pamiątka dla przyszłej Pary Młodej i swojego rodzaju rozgrzewka przed Waszym wielkim dniem. Więcej na temat sesji narzeczeńskiej przeczytasz tutaj: Sesja narzeczeńska – 5 powodów, dla których warto się zdecydować.

Przykładowe realizacje sesji narzeczeńskich

fotografia ślubna wrocław
Menu